Dewarovy nádoby

Dewarovy nádoby jsou speciální nádoby s vakuovou izolací pro uchovávání kapalného dusíku (LIN) konstruované pro různé aplikace. Kapalný dusík v Dewarových nádobách má při normálním tlaku teplotu –195,8 °C.

Společnost Lineq je autorizovaným distributorem kryogenních produktů RDF mezinárodní společnosti IC Biomedical, která převzala výrobu beztlakých dewarových nádob společnosti Worthington Industries, dříve Taylor-Wharton. Dále je společnost Lineq distributorem nízkotlakých a vysokotlakých zásobníků LIN společnosti Taylor-Wharton.


 LD série

Je určena pro skladování a manipulaci s LIN o objemu 450 l LIN při nízkém denním odparu. Tyto Dewarovy nádoby nejsou opatřeny kanystry a mají relativně úzké hrdlo (s výjimkou 5LD). ld

XT série

Je určena pro skladování kryozkumavek nebo kapilár v objemu 334 l LIN při extrémně nízkém denním odparu. Tyto Dewarovy nádoby jsou opatřeny 6 kanystry o průměru 38mm.
  • Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat
  • Manuál
xt

HC série

Je určena pro skladování 5701050 kryozkumavek 2 ml nebo většího množství kapilár v objemu 1235 l LIN při nízkém denním odparu. Tyto Dewarovy nádoby jsou opatřeny 610 kanystry.
  • Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat
  • Manuál
hc

CX série

Je určena pro bezpečný transport vzorků. LIN je zde absorbován na nosiči a tím i v případě převrácení nádoby nedojde k jeho vylití. Jsou vhodné i pro leteckou přepravu. Mohou být opatřeny i přepravními obaly.
  • Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat
  • Manuál
cx

LS série

Je určena pro skladování 7506000 kryozkumavek 2 ml uložených v kryoboxech v objemu 35130 l LIN při nízkém denním odparu. Tyto Dewarovy nádoby jsou opatřeny 6 stojany pro kryoboxy.
  • Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat
  • Manuál
ls

K série

Je určena pro skladování 7506000 kryozkumavek 2 ml uložených v kryoboxech v objemu 35130 l LIN při nízkém denním odparu. Tyto Dewarovy nádoby jsou opatřeny 6 stojany pro kryoboxy. K série Dewarových nádob je určena pro skladování velkého množství různých vzorků (např. až 38350 kryozkumavek 2 ml) v objemu 48590 l LIN. Tyto Dewarovy nádoby mají průměr hrdla totožný s vnitřním průměrem nádoby. Jsou opatřeny podvozkem a specielním víkem uchyceným na pantech (s výjimkou 3K). Vzorky se ukládají do vestaveb. Mohou být automaticky doplňovány a monitorovány.
  • Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat
  • Manuál
k

LABS série

Je určena pro skladování velkého množství různých vzorků (např. až 78300 kryozkumavek 2ml) v objemu 4071630 l LIN. Tyto Dewarovy nádoby mají menší průměr hrdla než je vnitřní průměr nádoby a uvnitř je otočný jednopatrový kvadraticky orientovaný karusel. Jsou opatřeny podvozkem a speciálním víkem uchyceným na pantech. Mohou být automaticky doplňovány a monitorovány. labs

Zásobníky XL

Jsou uzavřené transportní Dewarovy nádoby z nerezové oceli o pracovním tlaku 1,5 baru,15,9 baru a 24 baru určené ke skladování a transportu LIN, produkci plynného dusíku a dalším aplikacím. Jsou opatřeny TPED certifikátem. xl

Další dokumenty ke stažení:

© copyright 2022 Lineq s.r.o.